ŽUPNE OBAVIJESTI 7.7.2024.

ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

1. Iduća nedjelja je PETNAESTA KROZ GODINU. Raspored svetih misa u našoj župi je po ljetnom rasporedu.
 
2. Svoju ženidbu najavljuju zaručnici:
 
MATE ŠEVO, sin Žarka i Dragice r. Pehar iz D. Hamzića i
 
JULIJA SOLDO, kći Željka i Jasne r Pavić iz Kočerina.
 
STANISLAV MANDŽO, sin Tonka i Ljilje r. Doko iz G. M. Ograđenika i
 
IVANA DŽEBA, kći Pere i Marijane r. Jovanović iz Bijakovića.
 
Bilo im sretno i blagoslovljeno!
 
3. Mogli ste pročitati u novom Glasniku program za trodnevnicu i svetkovinu sv. Stjepana, a na sv. Stjepana slavimo i 160. obljetnicu postojanja naše župe. Planirano je da taj dan budu dvije mise u župi u 9 i večernja sveta misa u 18 sati, a koju će predvoditi naš biskup Petar Palić. Sve važne informacije i program moći ćete pročitati na našoj facebook i web stranici.
 
4. Crveni križ Čitluk, Župni ured sv. Jakova, Međugorje i Mjesne zajednice Bijakovići i Međugorje u suradnji s Transfuziologijom SKB–e Mostar organiziraju 11. srpnja 2024. godine akciju dobrovoljnog darivanja krvi za potrebe Sveučilišne kliničke bolnice Mostar. Akcija će se održati od 9 do 11 sati u dvorani Sv. Ivana Pavla II. (žuta dvorana), Međugorje. Lijepo bilo da oni koji mogu taj dan odu i daruju krv.
 
5. Danas od tiska imate: Naša ognjišta, Svjetlo Riječi, Glasnik Srca Isusova i Marijina i Katolički tjednik
Top