Župne obavijesti 30.6.2024

 TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU 30.6.2024.

1. Iduća nedjelja je ČETRNAESTA KROZ GODINU. Od iduće nedjelje prelazimo na ljetni raspored svetih misa. Čerin u 7 i 10, D. M. Ograđenik u 8, D. Blatnica u 8.30 i D. V. Ograđenik u 9.30. Ako Bog da, planiramo u srpnju i kolovozu mise na Čerinu slaviti na vanjskom oltaru.
 
2. Preko ljeta u srpnju i kolovozu neće biti četvrtkom večernje mise, a ni klanjanja.
 
3. U srpnju i kolovozu župni ured će raditi nakon jutarnje svete mise do 10 sati, nedjeljom nakon misa, a u hitnim slučajevima nazovite na telefon ili mobitel. U srpnju i kolovozu nedjeljom nećemo imati sprovode, jer tada će u župi biti manje svećenika zbog godišnjih odmora. Hvala na razumijevanju.
 
4. Svoju ženidbu najavljuju zaručnici:
 
MARKO JERKOVIĆ, sin Pere i Marine r. Knezović iz Bijakovića i
 
PETRA BARBARIĆ, kći Marka i Marijene r. Lovrić iz Dragićine.
 
KRISTIAN PRCE, sin Josipa i Marije r. Ban iz Dubrovnika i
 
JOSIPA MILIĆEVIĆ, kći Mladena i Vesne r. Zubac iz D. V. Ograđenika.
 
Bilo im sretno i blagoslovljeno!
 
5. Danas od tiska imate: Glasnik sv. Stjepana i Katolički tjednik.
Top