Župne obavijesti 23.6.2024

 DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU 23.6.2024.

1. Iduća nedjelja je TRINAESTA KROZ GODINU. Raspored misa u našoj župi je po redovitom rasporedu.
 
2. Sutra je sv. Ivan Krstitelj. Misa u župnoj crkvi je u 8 i blagoslov polja na Elezovcu u 11 sati.
 
3. U srijedu od 17 do 18 sati krizmanici trebaju vratiti haljine i preuzeti albume od svete krizme.
 
4. U četvrtak je redovita večernja sveta misa, a nakon toga euharistijsko klanjanje.
 
5. U subotu je sv. Petar i Pavao. Misa u župnoj crkvi je u 8 sati i blagoslov polja na Čerinu u 11 sati. U subotu, u mostarskoj katedrali biskup Petar Palić zarediti će 8 novih svećenika. Ređenike preporučujemo u vaše molitve.
 
6. U iduću nedjelju na Kedžari je Divin dan. Sveta misa je u 11 sati.
 
7. Ovih dana dobili smo obavijest iz Biskupije i Provincijalata o primanju kandidata u malo sjemenište, postolaturu i bogosloviju. Svi koji razmišljaju o svećeničkom i redovničkom pozivu, neka se prijave u župni ured. Isto tako ako neka djevojka razmišlja o pozivu u redovništvo, neka se prijavi u župi ured. Potičemo vas, da molite za nova duhovna zvanja.
 
8. Dobili smo obavijest iz župe Čitluk o 5. Zavjetnom hodočašću Kraljici Mira u Međugorje. Hodočašće započinje sutra u 16 sati ispred župne crkve u Čitluku. Tko može neka pođe.
 
9. Danas od tiska imate: Glasnik mira, Katolički tjednik i Book.
Top