IMA ŽIVOTA U ŽUPI SV. STJEPANA – ČERIN

Danas, 18. svibnja (subota) 2024. god. u našoj župi bila je velika radost jer je je sakrament krštenja primilo petero djece: Niko Pavlović, Ena Lesko, Šimun Šimović te bliznaci: Matej i Marta Šimović. A u nedjelju će ako Bog da, biti kršteno još dvoje djece: Ruža Korać i Mia Barbarić. Za župe koje broje veliki broj vjernika nije to rijetkost, već se to događa često, dok je za ovu našu župu ova dva dana velika radost i blagoslov. Krštenja je podijelio danas i sutra će podijeliti župnik fra Velimir Bagavac, a malu Miu Barbarić krstit će ujak od njene mame fra Ante Medić. Fra Velimir je čestito roditeljima i kumovi te roditeljima zahvalio što u otvoreni životu i potakao ih da i dalje budu otvoreni novim životima, jer su djeca blagoslov ne samo za njih već i za cijelu župnu zajednicu. Ovo je veliki dar Duha Svetoga za našu župu. Bogu hvala što našu župnu zajednicu Gospodin blagoslivlja novim životima.

Top