Župne obavijesti 14.4.2024


1. Iduća nedjelja je ČETVRTA VAZMENA. Raspored misa u našoj župi bit će po redovitom rasporedu.
2. Napominjemo da su utorkom i četvrtkom večernje mise u 19 sati, a prije mise od 18.30 molimo krunicu.
3. Ministranti i dječji zbor imaju susrete i probu pjevanja subotom u 10 sati.
4. U idući petak u 20 sati, u velikoj dvorani pastoralnog centra bit će susret framaša i njihovih roditelja. Tu večer za njih će se održati predavanje na temu: „Komunikacija u obitelji“. Predavanje će održati suradnici Obiteljskog centra naše biskupije. Pozivamo framaše i njihove roditelje, da dođu na ovoj susret.
5. Svoju ženidbu najavljuju zaručnici:
ANĐELO MUSA, sin Mirana i Irene r. Grgić iz Čerina
i
MONIKA PEHAR, kći Davora i Davorke r. Šošić iz Mostara.
Bilo im sretno i blagoslovljeno!
6. Izbori u RH. Obavijest iz Generalnog konzulata RH iz Mostara o održavanju izbora za zastupnike u Sabor Republike Hrvatske.
Izbori za zastupnike u Sabor Republike Hrvatske za konzularno područje Generalnog konzulata Republike Hrvatske u Mostaru održat će se u utorak i srijedu, 16. i 17. travnja 2024. godine u zgradama Ekonomskog i Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru, Matice Hrvatske b. b., pod Bijelim Brijegom.
Pozivaju se svi građeni koji imaju pravo, da iziđu na izbore i obave svoju građansku dužnost.
7. Danas od tiska imate: Radosnu vijest i Katolički tjednik.
8. Zadnjih dana umrli su: Slavka Pehar, pokopana je na groblju G. Čmarevcu i Ivan Radišić, pokopan je groblju Elezovac.

 

Top