FRAMA ČERIN NA FRAMAFESTU

 NAŠI FRA

Dana 28.10.2023 u Sarajevu, održan je XXIV. Framafest pod geslom "Traži mir i za njim idi". Naša Frama Čerin nastupila je s pjesmom pod nazivom "Ljubav što Ne Umire". Pjesma je u potpunosti napisana, uglazbljena i izvedena od strane naših framaša, na što smo na poseban način ponosni. Te subote, u Sarajevo smo otišli pozitivni i nasmijani, možda malo i pospani, no vratili smo se puni života, s produbljenim zajedništvom i novim iskustvima koje ćemo pamtiti.
Program je započeo krunicom i svetom Misom u crkvi svetog Ante na Bistriku, zatim smo imali probu i kratko slobodno vrijeme u kojem smo se dodatno pripremali za naš nastup. Ponosni smo na nastup naših framaša, a cijelog ga možete pogledati na ovom linku:

https://youtu.be/0nCQuIq1M98?si=V7eVKuKH-oFg1KRC

Također, na našem YouTube kanalu objavili smo lyrics(tekst) video s našom pjesmom, a možete ga pogledati na ovom linku:

https://youtu.be/walimwrhU64?si=uHpmUJyE2aaXF-nI

Sve u svemu, naša Frama na odličan je način predstavila je i bratstvo i župu, a ono najvažnije - dobro se zabavila, stekla nova prijateljstva i ojačala stara. Bogu hvala na ovom prekrasnom danu i našim framašima!

Bogu hvala!

Glazba i aranžman: Mladen Mandžo
Tekst: Ana Marija Prusac i Gabrijel Barbarić

Glavni vokal: Gabrijela lvanković
Prateći vokali: Jelena Šaravanja, Anamarija Prusac
Mladen Mandžo, lvan Zvonimir Mandić, Tea Ćavar,
Marko Šaravanja, Andrea Milićević
Scenski nastup: Lea Džida i Josip Stojić
Scenski nastup pripremili: Marija Stojić i Filip Sabljić

Top