Humanitarna akcija Frame i Franjevačkog svjetovnog reda

 Kao i svake godine u Korizmi, Frama i Franjevački svjetovni red s područja cijele Hercegovine provode zajedničku humanitarnu akciju. Tako će i ove godine naši Framaši i Trećari na Cvjetnicu prikupljati dobrovoljne priloge za 3 franjevačka samostana u Siriji i Alepu koji su nakon nedavnog potresa postali prihvatilišta za brojne beskućnike.
Prije svih misa na Cvjetnicu moći ćete ubaciti svoje priloge u za to pripremljene kutije, a za vaše dobročinstvo dobit ćete maslinove grančice skupa sa citatom za razmatranje.
Dragi župljani, ne morate brinuti jeste li pripremili grančice za blagoslov. Framaši i Trećari će ih pripremiti za vas, a vi se odazovite na ovu humanitarnu akciju. Zajedno pomozimo našoj braći u potrebi. Kad se male ruke slože, sve se može!


Frama i FSR Čerin

Top