ZAJEDNIČKI SUSRET FRAME I OFS-a ČERIN

 

Mjesna bratstva Frame i OFS-a župe Čerin u nedjelju, 10. rujna 2017. zajedničkim susretom započeli su još jednu novu godinu franjevačkoga puta. Na susretu koji se održao u dvorani Pastoralnog centra župne crkve, a zahvaljujući lijepome vremenu i oko nje, sudjelovalo je oko dvadesetak trećara, četrdeset framaša i ujedno je to bio prvi susret s prošlogodišnjim glasnicima, njih petnaestak. Prisutni su naravno bili i duhovni asistenti, duhovni asistent Frame fra Tihomir Bazina i OFS-a fra Hrvoje Miletić. Ovim susretom i programom, uz organizirane igre i roštilj, blagoslovili smo i Bogu prikazali sve susrete koji nas čekaju i godinu koja je pred nama.

Nadamo se da će biti jednako uspješna i plodonosna kao prošlogodišnja, i uz Božju pomoć i Franjin zagovor još i bolja.

Mir i dobro!

Fotografije možete pogledati OVDJE.

Ivana Milićević, FRAMA ČERIN

Video

    

            

       

Župa Svetog Stjepana Prvomučenika

Top