DANI KRUHA I ZAHVALE ZA PLODOVE ZEMLJE

Danas, 12. listopada 2014. su na platou ispred župne crkve sv. Stjepana u Čerinu, iza pučke svete mise oko 12 sati obilježeni Dani kruha i zahvale za plodove zemlje. Vrijedne majke, bake, učenici i učiteljice su se pripremili za ovaj dan, te izložili svoje umjetničke radove napravljene od tijesta. Prodaja je humanitarnog karaktera, te cjelokupan iznos prikupljenog novca biti će preusmjeren za poboljšanje uvjeta u nastavi.

Darujmo drugome ono što mu treba, neka to bude srca čista, pa ćemo imati blagoslov neba i duša će da nam zablista! Vi ste to upravo uradili, zato vam od srca jedno veliko HVALA… pisalo je na malenim zahvalnicama koje su učenici dijelili.

Humanitarnu prodajnu izložbu na platou ispred crkve sv. Stjepana u Čerinu podržala je tvrtka Hercegovina Vino d.o.o. Mostar koja je za današnji dan OŠ Čerin donirala osvježavajuće voćne sokove.

Fotografije možete pogledati OVDJE.

Top