ODRŽAN USKRSNI KONCERT "USKRSNU ISUS DOISTA"

U petak, 02. svibnja 2014. u župnoj crkvi sv. Stjepana na Čerinu je održan uskrsni koncert „Uskrsnu Isus doista“.

Na koncertu su nastupili:

- Mješoviti zbor sv. Stjepana iz Čerina

- Zbor sv. Franje iz Blatnice

- Dječji zbor iz D. V. Ograđenika

- Franjevačka mladež – Frama

- Novoosnovana klapa Frame

Koncert je započeo nastupom klape s pjesmom „Hvaljen Isus i Marija“, a zatim su zajednički nastupili svi zborovi i Frama s pjesmom „Uskrsnu Isus doista“. Nakon toga su svi zborovi nastupili samostalno na opće oduševljenje svih prisutnih. Na koncertu je nastupio i Ferdinand Zovko uz pratnju prof. Katje Krolo Šarac. Na kraju su svi zborovi zajedno otpjevali pjesmu „Kraljice neba“. Zborove i Framu župe Čerin vode fra Tihomir Bazina i s. Veronika Kvesić, koji su zajedno s pjevačima uložili mnogo truda i vremena, da bi svojim župljanima poklonili jedan ovakav koncert. Nadamo se da će župljani prepoznati njihov trud i pridružiti im se, kako bi pjesmom zajedno slavili Boga.

Top