FRAMAŠI DARIVALI PISANICE NAJMLAĐIMA

frama2016I ove godine naši framaši i njihov duhovni asistent, fra Tihomir Bazina, su se potrudili da najmlađima uljepšaju Uskrs.

Odlučili su i ove godine za Uskrs izrađivati pisanice i dijeliti ih najmlađim župljanima, da bi im pokazali zahvalnost i razveselili ih. Jaja su kuhali i ukrašavali na Veliku subotu u prostorijama Pastoralnog centra uz pomoć i savjete fra Tihomira. Budući da im je fra Slaven i ove godine ustupio svoju garažu, framašima je bio lakše raditi, te uz zajedništvo i spremnost na pomaganje jedni drugima, pisanice su brzo bile gotove.

Na Uskrs, u svim crkvama, nakon svih sv. Misa, framaši su dijelili pisanice, kojima su se svi obradovali. Izmamili su mnoge osmjehe na lica i tako uljepšali Uskrs svojim župljanima.

Veliko hvala framašima, fra Tihomiru i fra Slavenu na ovoj hvale vrijednoj akciji!

Kako je ovo sve zajedno izgledalo,možete pogledati OVDJE.

Top