FRAMAFEST 2016.

Frama Čerin prošla je na natječaju za Framafest 2016.  koji će se održati u Sarajevu.

- Za XIX. festival duhovne glazbe Framafest 2016., na kojem isključivo nastupaju članovi Franjevačke mladeži - Frame, na Natječaj koji je bio otvoren do 1. svibnja, pristiglo je 25 skladbi. Geslo ovogodišnjeg Framafesta je: O milosrđu Božjem pjevat ću dovijeka!

Stručno ocjenjivačko povjerenstvo, kojeg su činili dr. sc. fra Slavko Topić, profesor glazbe, profesorica Kristina Čustonjić, magistar muzikologije i etnomuzikologije te nastavnica Ana Ćurić, dipl. violinistica, odabralo je dvadeset (20) Frama s njihovim pjesmama koje će biti izvedene na festivalu.

Ovogodišnji XIX. Framafest održati će se 15. listopada 2016. u Sarajevu s početkom u 16 sati, a na njemu će nastupiti: Frama Belišće (Od punine njegove), Frama Čerin (Prepusti se), Frama Čitluk (Isuse ja volim te), Frama Dolac (Psalam 138), Frama Domaljevac (U bolji svijet sa svetim Franjom), Frama Fojnica (Ti si tu), Frama Gračac (Milosrđe mi je milo), Frama Humac (Milosrđu Božjem pjevat ću dovijeka), Frama Jajce (Nudiš mi milost), Frama Kreševo (Ljubit ću te ja), Frama Livno (Milosrđe), Frama Međugorje (U vječnost zagledan), Frama Mostar (Čežnja), Frama Okučani (Kriste tebe slijediti), Frama Posuški Gradac (Nove promjene), Frama Ružići (Put milosrđa), Frama Sarajevo (Čuvaru mojega srca), Frama Široki Brijeg (Tiha prisutnost), Frama Tuzla (Auxilium) i Frama Zenica (Sigurna).

Čestitamo!

 „Do 20. srpnja 2016., autori i izvođači moraju poslati završnu studijsku snimku te njenu matricu na kojoj ne smije biti snimljen glavni i prateći vokali. Na festivalu glavni i prateći vokali nastupaju uživo.“ (Iz Pravilnika o Framafestu, čl. 35.). Zahvaljujemo svima koji su se odazvali prijaviti pjesmu na natječaj XIX. Framafesta 2016.

Radosno vas čekamo u Sarajevu da zajedno pjevamo milosrđu Božjemu!-

                                                                                                               Organizacijski odbor Framafesta

 

Frama Čerin nastupa s pjesmom Prepusti se

Tekst: Iva Soldo

Glazba: Iva Soldo i Jelena Soldo

Pjevaju: Iva Soldo i Antonia Petrina.

Top