ODRŽANA KORIZMENA MEDITATIVNO GLAZBENA VEČER NA ČERINU

Četvrtak, 10. ožujka 2016.

Sinoć je u župnoj crkvi sv. Stjepana na Čerinu održana korizmena meditativno glazbena večer.

Sudjelovali su naš Veliki župni zbor i Veliki župni zbor iz Čitluka, a meditativne tekstove su čitali Božana Bevanda i Andrea Odak. Voditelj našeg Velikog župnog zbora je fra Tihomir Bazina, Veliki župni zbor iz Čitluka vodi s. Slavica Kožul, a zborove je na orguljama pratila prof. Katja Krolo-Šarac.

Nalazimo se u vremenu korizme, a ovim događajem zborovi su nas zajedničkim snagama uveli u otajstvo korizme, te svojom pjesmom i prigodnim meditativnim tekstovima dočarali ovo milosno vrijeme.

Od srca se zahvaljujemo pjevačima i njihovim voditeljima, te čitačima na uloženom vremenu i trudu na organiziranju jednog ovako lijepog programa.

Hvala svima koji su sudjelovali, te tako podržali rad i suradnju dvaju zborova susjednih župa.

Program je održan u srijedu, 9. ožujka 2016. u župnoj crkvi Krista Kralja u Čitluku, a još će se održati u Mostaru, u kapelici franjevačke crkve sv. Petra i Pavla u nedjelju, 13. ožujka 2016. s početkom u 19 sati. Pozivamo vas sve na sudjelovanje.

Fotografije iz Čerina možete pogledati OVDJE.

Top