DRUŽENJE UZ ČAJ NAKON ZORNICE

Čerin, 4. prosinca 2015.

Danas smo ispred naše župne crkve sv. Stjepana Prvomučenika na Čerinu počeli s jednom, nadamo se, novom tradicijom.

U bratstvu FSR-a došli smo na ideju da svake subote kroz došašće nakon zornica za župljane pripremimo čaj i keks, te ostanemo svi zajedno u kratkom druženju nakon Mise, kako bi pomalo obnovili naše stare običaje. Jutros smo uz pomoć naših Framaša sve pripremili i iznenadili sve prisutne. Nakon sv. Mise Framaši i Trećari su pred crkvom posluživali župljane, koji su bili oduševljeni ovom idejom.

Hvala našim fratrima i framašima na pomoći i podršci!

Nadamo se da ćemo ovo druženje nastaviti svake godine uz sve veći odaziv.

Očekujemo vas i sljedeće subote na sv. Misi i na druženju, a pozivamo vas i da nam se pridružite u bratstvu FSR-a.

FSR ČERIN

Kako je to jutros izgledalo, možete pogledati OVDJE.

Top