40 DANA ZA ŽIVOT - MOSTAR

"Ako se ponizi moj narod na koji je prizvano ime moje i pomoli se i potraži lice moje i okani se zlih putova, ja ću ga tada uslišati s neba i oprostiti mu grijeh i izliječit ću mu zemlju." (Druga knjiga Ljetopisa 7,14)

Prenesite novosti o ovoj pozitivnoj pro-life inicijativi svojoj lokalnoj zajednici, svojim prijateljima, obiteljima, kršćanskim crkvama, župama i zajednicama. Pozovite ih na molitvu, post i miroljubivo bdijenje!

Sve informacije možete pronaći i prijaviti se na facebook stranici: 40 dana za život - Mostar.

Prijava sudionika:

- na linku: http://goo.gl/forms/8yczU3Xe32

- ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sva pitanja, prijave, pomoć u sudjelovanju ili organizaciji možete dobiti i na telefon: 063 316 519.


Top