PONOVNO IZVOĐENJE PREDSTAVE "JA SAM USKRSNUO"

U četvrtak, na blagdan Uzašašća, dramska sekcija Frame Čerin u prepunoj velikoj dvorani Pastoralnog centra na Čerinu izvela je predstavu "Ja sam uskrsnuo".

Sve potrebno za predstavu su pripremili sami framaši, uložili su mnogo vremena i truda, a zasluženo su dobili mnogo pohvala. Nakon velikog odaziva i zainteresiranosti, framaši će u iduću nedjelju, 24. svibnja 2015. na blagdan Duhova ponovno izvesti predstavu.

Predstavu će u nedjelju izvesti dva puta, nakon jutarnje sv. Mise koja je u 8 sati, i nakon pučke sv. Mise koja je u 11 sati. Ovo je prilika za sve one koji predstavu nisu pogledali u četvrtak, a i za one koji su željeli još jednom pogledati predstavu. Cijena ulaznice - 3KM.

Svojim dolaskom podržite sav trud, vrijeme i ljubav naših framaša koje su uložili u ovu predstavu. Svi ste dobrodošli!

Top