PRIMANJA I OBEĆANJA U FRANJEVAČKU MLADEŽ ČERIN

U nedjelju, 2. prosinca 2012. pod večernjom sv. Misom u 18 sati bilo je posebno svečano. 72 mladih iz župe bilo je primljeno i imalo prva obećanja kao i obnovu. Svečanu sv. Misu je predvodio fra Josip Vlašić, provincijski duhovni asistent iz Mostara zajedno s fra Matom, fra Mirom i fra Dariom.

Svojim pjevanjem sv. Misno slavlje je uzveličao zbor Framaša s Humca, sudjelovale su i Frame iz Čitluka, Gradnića, Drinovaca, Kočerina, Šriokog Brijega i Posušja.

Fra Josip je u propovijedi istaknuo da ovo vrijeme došašća svima nam pomogne biti u zajedništvu s Kristom i slijediti ga. Nakon toga nastavljeno je slavlje uz pjesmu domaćeg glazbenog sastava kao i zakusku u velikoj dvorani Pastoralnog centra na Čerinu.

Neka im zagovor sv. Franje Asiškog pomogne na njihovu putu mladenaštva da ostanu uvijek uz Krista i njemu posve vjerni!

Top