RASPORED MISA PO GROBLJIMA

BLAGDAN SVIH SVETIH

Četvrtak, 1. studenoga 2012.

8 sati – Sv. Misa u župnoj crkvi na Čerinu

9 sati – Grmine, Hrvatskih vitezova, Čalići

11 sati – Stojića, Pododaci, Dugandžića

13 sati – G. Hamzići, Šarčevo, Čmarevac

15 sati – Čerin, G.M. Ograđenik, Elezovac

 

DUŠNI DAN

Petak, 2. studenoga 2012.

8 sati – Sv. Misa u župnoj crkvi na Čerinu

9 sati – Šušnjar i Podišta

11 sati – Bakri

 

SPOMEN MRTVIH FRANJEVAČKIH REDOVA

Subota, 3. studenoga 2012.

na taj dan na Čerinu u 18 sati slavit ćemo sv. Misu na sve pokojne fratre i časne sestre koji su rodom iz naše župe kao i za sve pokojne koji su djelovali u našoj župi i sve pokojne članove Trećeg Reda sv. Franje (FSR). Bilo bi lijepo kada bi ste sudjelovali na toj sv. Misi i pomolili se za njih i u znak poštovanja kao i zahvalnosti za sve što su činili.

Top