ROŠTILJ FRAME ČERIN

Na kraju svake školske, a ujedno i framaške godine, kao zahvalu svim framašima na njihovom radu i trudu Frama organizira roštilj.

Ove godine roštilj smo održali na brdu Trtle 14. lipnja nakon pučke svete Mise, koju je svojim pjevanjem uveličala naša glazbena sekcija. Druženje na roštilju smo započeli pjesmom, nastavili objedom, a završili igrama koje su pripremili naši animatori. Na kraju smo se svi uputili kućama zahvalni za još jednu predivnu framašku godinu.

- Magdalena Musa, Frama Čerin

Fotografije s roštilja možete pogledati OVDJE.

U prošlom tjednu, kad su završile sve framaške aktivnosti, ekološka sekcija Frame je očistila i pospremila prostorije Pastoralnog centra, koje  kroz godinu koriste Frama, FSR i pjevači. Hvala svim framašima koji su se odazvali ovoj akciji!

Top