JUBILARNA PROSLAVA TIJELOVA NA TRTLAMA

Četvrtak, 4. lipnja 2015.

Na blagdan Tijelova župljani župa Čerin, Gradnići, Kruševo, Ljuti Dolac i njihovi gosti okupili su se na brdu Trtle uz zavjetnu kapelicu sv. Anti Padovanskom gdje je prvo služena sv. Misa, a kasnije organizirano i veliku pučko veselje.

Budući da je zavjetna kapelica na Trtlama blagoslovljena u svibnju 2005. godine jučerašnje slavlje bilo je deseto po redu. Sv. Misu kod zavjetne kapelice, koju su 2005. godine podignuli Ante Vučić iz Gornje Blatnice i njegov prijatelj, pokojni Miljenko Barbarić Ćipo iz G.V. Ograđenika, predslovio je dekan Broćanskog dekanata fra Dario Dodig, u suslavlju s fra Ferdom Bobanom, župnikom župe Gradnići, i okupljenim vjerničkim pukom.

Nakon Mise započelo je veliko pučko veselje na kojem su se brojni prijatelji družili uz bogatu trpezu, pjesmu i zabavu.

Fotografije možete pogledati OVDJE.

 

 

Top