SUSRET MINISTRANATA ŽUPE ČERIN

 

Čerin, 5. svibnja 2018.

Danas je na Čerinu održan zajednički susret svih ministranata iz naše župe. Ministranti ministriraju u četiri crkve u našoj župi, svake subote imaju svoje susrete u svim crkvama, ali rijetko imaju priliku za zajednički susret.

Današnji susret su pripremili i animirali župnik fra Tihomir Bazina i fra Hrvoje Miletić uz pomoć framaša. Na susretu su bila 53 ministranta, a nekoliko njih nije moglo sudjelovati. Ispred Pastoralnog centra su organizirane društvene igre i druženje, kviz znanja, turnir u nogometu... Framaši su nadgledali tijek igara i pripremali roštilj za ministrante.

Na kraju dana i poslije svih igara, fratri su sve ministrante vratili njihovim kućama.

Fotografije možete pogledati OVDJE.

Video

    

            

       

Župa Svetog Stjepana Prvomučenika

Top