ZAJEDNIČKI SUSRET FRAME I FSR-a

 

U petak, 12. svibnja 2017. franjevačka mladež naše župe na svoj redovni sastanak petkom u dvorani pastoralnog centra, pozvala je kao goste članove trećeg franjevačkog reda. Vijeće frame je osmislilo zabavnu večer, rekreacijski susret u kojemu su sudjelovali svi prisutni u dvorani. Večer smo proveli u igri brojeva i slova kroz koju smo ponešto i naučili, a igru smo začinili i izazovima u kojima su morali sudjelovati po jedan framaš i jedan trećar iz svake skupine, koje smo na početku igre podijelili. Tako smo plesali, pjevali, vježbali, pogađali okuse, smijali se i dobro se zabavili. Na kraju igre proglašeni su i pobjednici, pobjednička grupa koja je u franjevačkom duhu bila nagrađena samo rečenicom: „Tko se ponizi, taj se uzvisi!“. Na koncu večeri, ostali smo još u kratkom druženju. Nadamo se da ćemo ovakav zajednički susret još koji put ponoviti. Mir i dobro!

Fotografije možete pogledati OVDJE.

Ivana Milićević, Frama ČERIN

Video

    

            

       

Župa Svetog Stjepana Prvomučenika

Top